sobota 1. června 2013

Noc snů v ZOO Brno s účastí Klubu rodičů ELPIS, 7.6. 2013

Přijďte se večer 7. června 2013 od 18 hodin pobavit na Noc snů – akci pro tělesně a mentálně postižené děti v prostředí brněnské ZOO. Klub rodičů ELPIS zde bude mít stánek s výtvarnou dílnou. Pozvané děti mají tento večer vstup do zoologické zahrady zdarma, a to i s rodiči a sourozenci. Neznamená to však, že je určena pouze pro ně - naopak je vítáno, když akci podpoří svou návštěvou i širší veřejnost, která tak postiženým a chornicky nemocným dětem a jejich rodičům dá pocítit, že nejsou sami.

Noc snů (Dreamnight at the Zoo) je mezinárodní akce, které se účastní zoo celého světa vždy první pátek v červnu (letos 7.6.) a je určena pro děti, které jsou chronicky nemocné nebo postižené. První Noc snů se uskutečnila v roce 1996 v Zoo Rotterdam pro děti z Kliniky dětské onkologie. Zakladatelem a předsedou je Peter van der Wulp ze Zoo v Rotterdam. V ČR se k této akci připojila v roce 2004 Zoo Děčín a v roce 2005 Brno, postupně se připojují další české zoo.

Noc snů se v Zoo Brno koná letos podeváté. Pro všechny jsou připraveny pohádky, hudební vystoupení, speciální komentovaná krmení, jízdy na ponících, malování na obličej nebo ukázky westernového ježdění a práce s koňmi, práce hasičů JMK, psovodů Městské policie Brno atd.

Co vás čeká na Noci snů v brněnské ZOO se můžete dozvědět také na fotografiích z předchozích ročníků zde zde anebo tady tady.

Nenechte se odradit případným špatným počasím. Příjemné chvíle a zajímavé zážitky vám to vrchovatě vynahradí. A budete si zde moci za zvýhodněnou cenu zakoupit velmi kvalitní nástěnný fotografický kalendář Klubu rodičů ELPIS.

Srdečně Vás zve
Jindra Smisitelová, předsedkyně Klubu rodičů ELPISŽádné komentáře:

Okomentovat